Avptube.com Bookmark OR Install Avp Tube Application In Mobile Device Click Here

Download Oznek - Ne pidh t'somes (2D SD)

Uploaded Date: 01 October 2017, Duration: 03:24, Quality :2D SD
Comments: 5
Oznek - Ne pidh t'Related Videos...
Subcribes, Subcribe Video, Playlist, Favorites by Oznek Official
Description: Oznek Official
Ne pidh te somes
Produced by Beast Inside Beats

Mixed & Mastered by :Mc Stobs KM Productions
1
Ne pidh te somes, kujtimet tona...
Ne pidh te nones
Nuk lepihem kurr per fam ose te tlyp celsat e prones
Mos bo si tip ne e dim se kush je!
vertet nxones
Teksti jot me interesant kur dalin bythet e ksaj zonjes..
Ose tsorres me mir..
Dua nje rab qe te pi
Dhe kujtimet ti fshi
Me pret p**hi ta q*
Instrumental me cilesi mbase Mp3
Flow i qart dhe nga ngadalt ndo1her dhe me shpejtsi
Kush je ti te besh juri ?
Boj tattoo nuk nuk jam mc
Kam vllezer shoqeri
Kuptohem me Telepati.
Jap respekt o G!
Po e fitove e ke dhe ti!

Jam njeri pa mask
rruge pisllek ne palc
Po me the qe nuk do me.
do te them dac
Kam parime me baz
sflas me njerz te trash
po me shite per 2 leke
do te kthehem n hasm!
Jo Nuk du t tbertas! do te tgodas
Mbaje bucen tend t myllur mos fillo te gjesh shkas
Thashetheme grash.!
kari im u trash
Tapet i kuq pseudovipa
Shakaxhinj edhe komika
Me intriga nxjerin klipa
Meritojn vetem cikita
Nga afrika Hidhi drita

sponsor lype nga amita
Tallava comerc muzika
Po flet rika Pika pika
Dhipa tripa t raft pika
Jena tipa po bandita
Me respekt dhe me tradita

Ref
Ne pidh te somes
Premtimet!
Ne pidh te somes
Rrenat zhgenjimet
Ne pidh te somes
Kurr mos lundro ne mendrime...mashtrime
Ne pidh te somes..
Veprimet..tqifsha parimet

Verse2
Duhet vetem te cash
Pa punu smund te hash
Nga jeta do tmesosh si te qeshesh dhe te qash
Nxirre shpejt.te thash
Mbushe vetem me kasht
Policia pret arsye te na kycin ne kafaz
Narkotrafik me plan kapitali nbank
Shqipet u rriten duke shit coco choco dhe skunk
Protestand Mysliman prifterinj dhe pagan
Majtas djathtas u ndan te gjith ne 1 kazan
Ne ekran.kerkon fam
Per qindark shet dhe maman
Per ty mir per mu dram
Macja sbohet luan
Burreri me fustan
Skuth ballist partizan
Mos me bo mu davan
Sdu me dit ku u pam
Nuk te shof dot me pran
Anarki hooligan
Thc jo katran
Shef nmankth tfus ne van
Vare veten putan
Jo ne toke ne tavan
Muhabetin tamam
Trego kush. Jo me than
Di shum mir se kush jan
Di shum mir se cfar kan
Leku shokun percan
Shkurtabiq a vigan
Dashuri porcelan
Nuk rikthehem po u ndam.
Pragu i deres ste mban
Zhduku zemer pse qan
Shtriga nuk bohet zan
Do digjesh si duhan
Plot Kus kus llafazan
Xhelozon edhe shan
Te jesh i sigurt o xhan
Dota bej harram
Tags : Hip Hop, soul, boombap, trap, trupak, doza, mcdoza, gbani, aroganti, gravedigazz, gup, 50cent, eminem, rakim, lowbap, activemember, oznek, official, kenzo, inking, tirana, albania, WEST, EAST, SIDE, SICKSIDE, VATOSLOCOS, CHICANO, REGGAE, 666, 355, SHQIPRI, PITBULL, AMSTAFF, triphop, jazz, sick, tallava, km productions, 2015, 2017, 2018, summerhit, hit, dirty, urbanmusic, lyrics, poets, mumble, pidhtsomes, pidh, pidhtnones, nona, vajzat e mbara, yjjet e panjohur, 90s, 1990, 1995, albanianhits, bestbeats, buta, shqip, rg, thitis, athens
Download Video in 3Gp, Mp4
Songs/Music Search Engine And Mp3 Downloader

Menu

Music / Songs
Categories
Top Uploader/Channel
Search Playlist
Account Setting
Home
Contact US || FAQ/Help - AvpTube.Com